Komple-Parça-Parsiyel-Taşıma

Komple ve Parsiyel Parça Taşıma,Gebze Kamyon Garajı

 

KOMPLE TAŞIMA

 

Komple taşımalarda yükün ağırlığı ve hacmi hesaplanarak yüke uygun araç tespit edlir.Daha sonra yükün gideceği bölgeden gelmiş ve boşta bekleyen araçlarla irtibata geçilir. Yükün cinsi ve muhteviyatı hakkında şöföre bilgi verilerek gerekn pazarlık yapılır.Anlaşma sağlanması durumundada araç sahibinin istediği fiyat yük sahibi firmaya mail yada telefon yoluyla iletilir.

Firmanında onay vermesiyle firmanın istediği gün ve zamanda araç belirtilen adreste hazır bulundurulur. Yükleme yapacak araç açık kasa ise çadır ve brandası kontrol edilir.Yükleme yerinde şirketimize ait eleman olmadığından şöför yükleme yapıldıktan sonra brandasını örtmek zorundadır bunun takibide firmada yükleme yapan personel tarafından yapılır.

 

PARSİYEL TAŞIMA

 

 

       Parsiyel Taşımalarda Yükün Ağırlığı ve Hacmi hesaplanarak araçta kaplıyacağı tonaj ve alan hasaplanır.Yükün gideceği bölgeye göre fiyat hesaplanır,ve o bölgeden gelmiş aracı kısmen yüklü hazır araçlarla irtibata geçilir.Kamyonda kalan yere bakılır yüke uygun olup olmadığı hesaplanır.Uygun görülmesi durumundada araç belirtilen yükleme adresine yönlendirirlir.

 Trakya Bölgesi

       Bu bölgeye yapılan parsiyel yüklemeler çoğu zaman aynı günde teslim edilir. Aama her olumsuzluğa karşı Müşteriden yine 24 saat müsade istenir.

 Marmara Bölgesi

       Bu Bölgelerimizede yine Trakya bölgesi gibi aynı gün teslim edilebilmekte yine firmadan 24 saat süre istenmektedir.

Ege Bölgesi

       Bu Bölgemize yapılan parsiyel yüklemeler yaklaşık 24 saatlik zaman dilimi içerisinde adrese teslim edilmektedir.

İç Anadolu Bölgesi

       Bu bölgemizede yine aynı ege bölgesi nde olduğu gibi24 saatli zaman dilimi içerisinde adrese teslim edilmektedir.

Batı Karadeniz Bölgesi

      Bu bölgemize trakya ve marmara bölgelerinde olduğu gibi aynı günde teslim edilebilmekte fakat yinede firmadan 24 saat müsade istenmektedir.

Doğu Anadolu,Güneydoğu Anadoluve Batı Karadeniz Bölgeleri

    Bu bölgelerimize alınan parsiyel yüklemeler genel olarak 24 saat süre zarfında teslim edilebilmekte fakat olabilecek aksaklıklara karşı yinede müşterilerimizde 48 saatlik bi süre istenilebilmekte.

Hocaoğlu Nakliyat,Gebze Taşımacılık,Kocaeli Nakliyat,Kocaeli Taşımacılık,Gebze Nakliyeciler,Kocaeli Nakliyeciler,Kocaeli Gebze Nakliyat Firmaları,Gebze Evden Eve Nakliyat

Takip Et: