0262 644 13 34
info@kamyonculargaraji.com

Kocaeli Lojistik Firmaları

info@kamyonculargaraji.com

Sabit: 0216 312 90 49 Gsm 0552 366 31 41

Kocaeli’den 81 İl Çalışan Lojistik Firmaları

Kocaeli ve tüm ilçelerinden Ülkemizin tüm il ve ilçelerine günlük lojistik nakliye hizmeti sunmaktayız.

Kocaeli Lojistik Firmaları, İstanbul Nakliye Lojistik

Kocaeli lojistik şirketi, sahip olduğumuz modern araç filosu ve uzman ekiple Kocaeli İzmit ve İzmit Kocaeli yük, eşya, ambar, ofis taşıma, paletli, dökme ve diğer tüm taşıma işlemlerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız nakliye sigortası ile tüm taşımacılık işlemleriniz güvenle hallediliyor, size de arkanıza yaslanıp keyfini sürmek kalıyor.

Kocaeli Lojistik Firmaları, işlemlerinizde en güvenilir partneriniz olmak üzere faaliyet gösteren firmamız kurumsal taşımacılık, parsiyel gönderi, parça taşımacılığı, palet veya yığma taşımacılığı, evden eve taşımacılık gibi geniş ürün çeşitliğine sahip bu lojistik hizmeti tüm Türkiye’ye sağlıyoruz.

Kalite standartlarımızı en yukarıda tutarken, bunu uygun fiyat politikası ile müşterilerimize sunmayı amaçlıyor ve tüm diğer müşterilerimiz gibi sizleri de mutlu etmeyi hedefliyoruz.


Kocaeli lojistik firmaları

Kocaeli lojistik paletli ve kuru yük taşımacılığında önder firmamız ile Kocaeli’den tüm il ve ilçelerine 24 saatte teslimat yapmaktayız.

Kocaeli Lojistik Firmaları

Kocaeli Lojistik Tır Kamyon Kamyonet Kiralama

Kocaeli lojistik kamyon nakliyecileri, Kocaeli içi ve diğer ilçelerinden, Kocaeli ve Marmara bölgesine yük getirmiş geri dönüş için yük bekleyen kamyonlar, garajımız içerisinde beklemektedir. İstanbul çalışan nakliye kamyonları hem açık hem kapalı kasa hatta bazen frigo kasa nakliye kamyonları bile bulunmaktadır. Kocaeli lojistik nakliye kamyonları 15 ton yük taşıma kapasitesine sahiptirler. Kasa ölçüleri, açık kasa için, 7.20 metre uzunluk, 2,45 metre genişlik olup kapalı kasa nakliye kamyonları ise, aynı ölçülere sahip olup kapalı olduklarından yükseklikleri 2.70 metre gelmektedir. Tuzla nakliyeciler sitesi geniş kamyon parkına sahiptir.

Kocaeli Lojistik Parça Eşya Taşımacılığı

Kocaeli Lojistik Nakliye sitesi parça yük taşıma yapan nakliyat şirketimiz ile parçanız her ne olursa olsun aynı gün araç tedarik sağlayıp minimum 24 saate içerisinde de teslimatını yapabilmekteyiz.

Kocaeli Tuzla Lojistik Tır Nakliye Firmaları

Kocaeli Tuzla lojistik nakliyeciler sitesi; arası tır nakliye hizmeti sunmaktayız. Açık kasa yada kapalı kasa olsun 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip olan nakliye tır araçları her zaman garajımızda bulunmaktadır. Mersin’den yük getirmiş olan açık yada kapalı kasa nakliye tırları ile irtibat kurarak Mersin dönüş nakliye tırları ile ucuza taşıyoruz. Kocaeli Ankara lojistik yada Mersin Kocaeli lojistik sitesi karşılıklı olarak günlük teslimat yapmaktadır.

Kocaeli Lojistik şirketine ait bir resim.
Bekleyen Nakliye Kamyonlarına Ait Bir Görsel