Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

Balıkesir Nakliyeciler Garajı

Dönüş Araçları 0532 693 2145

Balıkesir Nakliyeciler Tır Garajı

0532 693 49 41 info@kamyonculargaraji.com

Balıkesir nakliyeciler tır garajı firması, Balıkesir kamyon garajı ve İzmit nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Bursa nakliyeciler ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Balıkesir nakliyeciler garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Balıkesir Nakliyeciler Garajı Tır Nakliye

Tır Nakliye, Balıkesir nakliyeciler garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Balıkesir Kamyon Garajı Kamyon Nakliye

Balıkesir kamyon garajı Kamyon Nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Orhanlı nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Balıkesir Kamyon Garajı Kamyonet Nakliye

Balıkesir kamyon garajı Kamyonet Nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Balıkesir Kamyon Garajı Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Balıkesir kamyon garajı hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Balıkesir Kamyon Garajı Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. Balıkesir kamyon garajı ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Balıkesir Kamyon Garajı Firması

Balıkesir kamyon garajı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Balıkesir e gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Balıkesir kamyon garajı olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Call Now Button