Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

DÖNÜŞ ARAÇLARI

Dönüş Araçları Bekleme Noktası Kamyon Garajı Her İl ve İlçe Dönüş Aracı

Samsun Nakliyeciler Sitesi

0532 693 2145 info@kamyonculargaraji.com

Samsun nakliyeciler sitesi firması, Samsun kamyon garajı ve Samsun nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Samsun nakliyeciler ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Samsun kamyon garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Samsun Nakliyeciler Sitesi Tır Nakliye

Tır Nakliye, Samsun kamyon garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Samsun Kamyon Garajı Kamyon Nakliye

Samsun kamyon garajı Kamyon Nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Samsun nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Samsun Kamyon Garajı Kamyonet Nakliye

Samsun kamyon garajı Kamyonet Nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Samsun Kamyon Garajı Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Samsun kamyon garajı hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Samsun Kamyon Garajı Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. Samsun kamyon garajı ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Samsun Kamyon Garajı Firması

Samsun kamyon garajı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Samsun ya gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz.Samsun kamyon garajı olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Call Now Button