Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

İzmir Kamyon Garajı

Dönüş Araçları 0532 693 2145

İzmir Kamyon Garajı Firması

Hocaoğlu nakliyat firması, İzmir kamyon garajı ve İzmir nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. İzmir nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. İzmir kamyon garajı kamyon garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

İzmir Kamyon Garajı Tır Nakliye

Tır Nakliye, İzmir kamyon garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

İzmir Kamyon Garajı Kamyon Nakliye

İzmir kamyon garajı kamyon nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. İzmir nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

İzmir Kamyon Garajı Kamyonet Nakliye

İzmir kamyon garajı kamyonet nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

İzmir Kamyon Garajı Kırkayak Nakliye

İzmir kamyon garajı kırkayak nakliye, Tuzla kamyon garajı hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

https://www.high-endrolex.com/5

İzmir Kamyon Garajı Parça Yük Taşıma

İzmir kamyon garajı Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İzmir ve Manisa çıkışlı yüklerinize ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

İzmir kamyon garajı Firması

İzmir kamyon garajı, kamyon garajı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden İzmir e gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. İzmir nakliyeciler sitesi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Call Now Button