Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

Konya Nakliyeciler Garajı

Dönüş Araçları 0532 693 2145

Konya Nakliyeciler Garajı

Konya nakliyeciler garajı firması, Konya kamyon tır garajı ve Konya nakliyeciler garajı içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Konya nakliyeciler garajı ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Konya kamyon ve tır garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Konya Kamyon Tır Garajı Tır Nakliye

Tır Nakliye, Konya kamyon tır garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Konya Nakliyeciler Tır Garajı Kamyon Nakliye

Konya nakliyeciler garajı Kamyon Nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Konya Mevlana nakliyeciler garajı içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Konya Nakliyeciler Tır Garajı Kamyonet Nakliye

Konya nakliyeciler tır garajı Kamyonet Nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir. Konya dan her il ve ilçe ye hızlı taşıma kamyoneti bulunmaktadır.

https://www.high-endrolex.com/6

Konya Nakliyeciler Garajı Kırkayak Nakliye

Konya nakliyeciler tır garajı kırkayak nakliye, Konya nakliyeciler garajı hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Konya Kamyon Tır Garajı Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Konya Yük Üstü Taşımacılık

Konya nakliyat tır garajı yük üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İstanbul Konya arası ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Konya Kamyon Garajı Firması

 Konya nakliyeciler garajı gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Konya ya gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Konya nakliyeciler garajı olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz. Konya sanayi bakımından büyük illerimizin başında gelmektedir. Bu sebeple nakliye işleri yoğun olan bir ilimizdir.

Call Now Button