Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

Dilovası Taşıyıcılar Kooperatifi

Dönüş Araçları 0532 693 2145

Dilovası Taşıyıcılar Kooperatifi

0532 693 2145 info@kamyonculargaraji.com

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi firması, Dilovası taşıyıcılar kooperatifi ve Kocaeli nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Kocaeli nakliyeciler ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Dilovası taşıyıcılar kooperatifi taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Tır Nakliye

Tır Nakliye, Dilovası taşıyıcılar kooperatifi içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Kamyon Nakliye

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Kamyon Nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Kocaeli nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Kamyonet Nakliye

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Kamyonet Nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Dilovası taşıyıcılar kooperatifi hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. Dilovası taşıyıcılar kooperatifi ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi Firması

Dilovası taşıyıcılar kooperatifi taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Ankara ya gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Dilovası taşıyıcılar kooperatifi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Call Now Button