Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

DÖNÜŞ ARAÇLARI

Dönüş Araçları Bekleme Noktası Kamyon Garajı Her İl ve İlçe Dönüş Aracı

Eskişehir Kamyoncular Durağı

0532 693 2145 info@kamyonculargaraji.com

Eskişehir kamyoncular durağı firması, Eskişehir kamyon garajı ve Eskişehir nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Eskişehir nakliyeciler kooperatifi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Eskişehir kamyon garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Eskişehir Kamyoncular Kooperatifi Tır Nakliye

Tır Nakliye, Eskişehir kamyon garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Eskişehir Kamyon Garajı Kamyon Nakliye

Eskişehir kamyon garajı Kamyon Nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Eskişehir nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Eskişehir Kamyon Garajı Kamyonet Nakliye

Eskişehir kamyon garajı Kamyonet Nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Eskişehir Kamyon Garajı Kırkayak Nakliye

Kırkayak Nakliye, Eskişehir kamyon garajı hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Eskişehir Kamyon Garajı Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. Eskişehir kamyon garajı ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Eskişehir Kamyon Garajı Firması

Eskişehir kamyon garajı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Ankara ya gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz.Eskişehir kamyon garajı olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Call Now Button