Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

Konya Kamyon Garajı Tır Garajı

Dönüş Araçları 0532 693 2145

Konya Kamyon Tır Garajı

Konya kamyon garajı firması, Konya kamyon tır garajı ve Konya nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Konya nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Konya kamyon ve tır garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Konya Kamyon Tır Garajı Tır Nakliye

Tır Nakliye, Konya kamyon tır garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Konya Kamyon Tır Garajı Kamyon Nakliye

Konya kamyoncular garajı Kamyon Nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Konya Mevlana nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Konya Kamyon Tır Garajı Kamyonet Nakliye

Konya kamyon tır garajı Kamyonet Nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir. Konya dan her il ve ilçe ye hızlı taşıma kamyoneti bulunmaktadır.

Konya Kamyon Garajı Kırkayak Nakliye

Konya kamyon tır garajı kırkayak nakliye, Konya nakliyeciler sitesi hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

https://www.high-endrolex.com/4

Konya Kamyon Tır Garajı Parça Yük Taşıma

Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Konya Yük Üstü Taşımacılık

Konya kamyon tır garajı yük üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İstanbul Bodrum arası ambar nakliye ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Konya Kamyon Garajı Firması

Konya taşıyıcılar kooperatifi taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Konya ya gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Konya nakliyeciler kooperatifi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz

Call Now Button