Gebze / Kocaeli - Tuzla / İstanbul
+902626410121
info@kamyonculargaraji.com

Sakarya Kamyoncular Kooperatifi

Dönüş Araçları 0532 693 2145

Sakarya Kamyoncular Kooperatifi

Hocaoğlu nakliyat firması, Sakarya kamyon garajı ve Sakarya nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet veren firmamızın kuruluş amacı dönüş nakliye araçları ayarlayarak çok daha hesaplı taşıma yaptırabilmektir. Sakarya nakliyeciler sitesi ile komple ve parça yüklerinizi 81 il ve ilçe ye hızlıca gönderme imkanımız vardır. Sakarya kamyon garajı kamyon garajı taşıma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

Sakarya Kamyon Garajı Tır Nakliye

Tır Nakliye, Sakarya kamyon garajı içerisinde her il ve ilçe ye şehir içi olsun şehirler arası olsun bulabileceğiniz araç sınıfıdır. Bu nakliye araçları, 27 ton yük taşıma kapasitesine sahip nakliye araçlarıdır. Açık yada kapalı kasa olmak üzere iki sınıf nakliye tırları bulunmaktadır. Kasa ölçüleri: uzunluk 13.60, genişlik 2.45 kapalı araçlarda yükseklik 2.70 gelmektedir.

Sakarya Kamyon Garajı Kamyon Nakliye

Sakarya kamyoncular kooperatifi kamyon nakliye, açık kasa yada kapalı kasa olan standart kamyonlar, 15 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Araç ölçüleri: uzunluk 7.20 genişlik 2.45 ve kapalı araçlar da yükseklik 2.70 gelmektedir. Sakarya nakliyeciler sitesi içerisinde, Ülkemizin her bölgesine dönüş yapabilecek nakliye kamyonları bulunmaktadır.

Sakarya Kamyon Garajı Kamyonet Nakliye

Sakarya kamyon garajı kamyonet nakliye, en küçük nakliye araçlarıdır. Bunlar da yine açık yada kapalı kasa olmakla beraber kasa ölçüleri genişlik standart. 2. metredir. Uzunluk araç cinsine göre 3.30 metre ile 5 metre ye kadar çıkabilmektedirler. Taşıma kapasiteleri 1.800 kg ile 4 ton arasında değişmektedir.

Sakarya Kamyon Garajı Kırkayak Nakliye

Sakarya kamyon garajı kırkayak nakliye, Tuzla kamyon garajı hizmetlerinden bir diğeri de kırkayak nakliye aracıdır. Bu araçlar 20 ton yük taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kasa uzunluğu 8 metre civarında olan kırkayak nakliye araçları 2.45 içten içe genişliğe sahiptir.

Sakarya Kamyon Garajı Parça Yük Taşıma

Sakarya kamyon garajı Parça yük taşıma, hizmetlerimiz arasında en sık yaptığımız nakliye sınıfıdır. Parça yüklerde kesinlikle aktarma yapılmaksızın taşıma yapılmaktadır. Parça taşımalarda yüklü hazır çıkacak araçları tercih etmekteyiz. Bunun nedeni en hızlı biçimde teslimat yapılabilmesidir.

Yük Üstü Taşımacılık

Yük Üstü taşıma, hacimsel olarak fazla ancak ağırlığı az gelen ürünlerin taşınma işidir. Bunlara örnek verecek olursak koli, çuval, boş bidon, peçete, havlu gibi hacimli ama hafif ürünlerin uygun fiyata taşınmasını sağlayan nakliye sistemidir. İzmir ve Manisa çıkışlı yüklerinize ve yük üstü nakliye hizmet alabilirsiniz.

Sakarya kamyon garajı Firması

Sakarya kamyon garajı, kamyon garajı taşınması gereken yükünüz mü var? yada başka illerden Sakarya ya gelmesi gereken ürünleriniz mi var hemen bizleri arayabilirsiniz. Sakarya nakliyeciler sitesi olarak koşulsuz taşıma yapıyoruz.

Call Now Button